شهدای شهرستان شبستر

زنده نگهداشتن نام وخون شهید ،کمتر از خود شهادت نیست

گلشن راز: مقدمات میهمانی شهید گمنام با حضور ریاست کمیته تفحص مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح سردار میرمحمد باقرزاده و ریاست بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان آ شرقی کلید خورد.

به گزارش خبرنگار گلشن راز شبستر در راستای نشر ارزشهای دفاع مقدس و متبرک نمودن فضای جامعه و با درخواست مردم شهید پرور و پیگیری مسئولین شهرستان(فرماندار-امام جمعه-فرمانده سپاه-شهرداری- بنیادشهید و امور ایثارگران و شورای اسلامی شهرستان شبستر) یادمان شهدای گمنام در محل پارک میشو شبستر در تپه شهدا مقرر گردید. سردار سرتیپ باقرزاده، رئیس ;کمیته تفحص مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح امروز صبح (5 دی) به منظور بازدید میدانی از محل تدفین شهدای گمنام هشت سال دفاع مقدس در محل پارک میشو شهرستان شبستر، وارد شبستر شد و مورد استقبال فرماندار، فرمانده سپاه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران و تعدادی از مسئولین شهرستان قرار گرفت.
سردار باقرزاده امروز صبح در دیداری از شهرستان شبستر و از محل این یادمان با اشاره به این مکان مقدس که به در آینده نزدیک با عطر و بوی شهدای گمنام معطر ابراز امیدواری کرد که با برگزاری مراسمات مذهبی اردوئی و زیارتی با شرکت مردم فرهنگی شهرستان و علی الخصوص جوانان بتوانیم سیره شهدا و مخصوصا شهدای گمنام را در بین مردم و جوانان گسترش دهیم. فرماندار شبستر در این بازدید با اشاره به اینکه پس از موافقت اولیه توسط ستاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، جانمایی در بهترین نقطه در پارک میشو شهرستان برای حضور کبوتران عاشق انجام شده است.
عقلمند یادآور شد: ضرورت وجود اجساد مطهر شهدا در این منطقه که رزمندگان زیادی در دوران دفاع مقدش از این شهرستان عازم جبهه های حق علیه باطل شده و شهدای زیادی را تقدیم میهن اسلامی نموده است و مزین به زادگاه مقام معظم رهبری نیز می باشد ایجاب می کند که از عطر حضور شهدای گمنام معزز متبرک و مقدس شود. سردار همچنین از مقبره شیخ محمود شبستری پس از بازدید از محل یادمان شهدا بازدید نمودند.
انتهای خبر/


نوشته شده در 91/10/07ساعت 12:4 توسط جامانده| |

مرجع دریافت قالبها و ابزارهای مذهبی
By Ashoora.ir & Night Skin